Hakkımızda | Yardım  |    Üye İşlemi | Bize Ulaşın |
 
 
 

Hakkında 

2008 yılında İstanbul’da kurulan 1001 Şehir Mobilyaları, dinamik yapısıyla kısa sürede büyüyerek sektörde öncü firmalardan biri haline gelmiştir.

Kuruluşundan itibaren koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden 1001 Şehir Mobilyaları;  gerek üretim aşamasında, gerekse satış sonrası hizmetlerde gösterdiği sınırsız gayret ile bu memnuniyet ve güveni hak ettiğini ortaya koymuştur.

Oturma bankları, çöp kovaları, geri dönüşüm çöp kovaları, çöp ayrım üniteleri, pik döküm ürünler, dekoratif döküm çeşmeler, park ve bahçe ekipmanları, reklamlı kent mobilyaları,  aydınlatma direkleri, bayrak direkleri ve reklam malzemeleri ürün portföyünün ana kalemlerini oluşturmakla beraber, müşteri talebi doğrultusunda her türlü kent mobilyası ve döküm ürünleri; projelendirip kalıp çalışması yapıldıktan sonra ahşap işleme atölyesinde, beton tesisinde, metal işleme bölümünde, pik veya alüminyum dökümhanesinde seri üretimde yapmaktadır.

Hedef müşteri alanlarımız; Belediyeler, Alışveriş Merkezleri, İnşaat Alanları, Site Toplu Konut Alanları, Park ve Bahçelerdir.

İhracat yaptığımız ülkeler arasında; Irak illeri, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Libya yer almaktadır. 

 

 

Misyonumuz

Çevreye duyarlı, yenilikçi, dekoratif ve kullanıcı dostu ürünler üreterek sektörde öncü firmalardan biri olmak.

Vizyonumuz

İnsan kaynaklarımıza yatırım yaparak ve gelişen müşteri beklentilerini takip ederek Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmak ve dış pazara açılmak.

 
1001 ŞEHİR MOBİLYALARI  
1001sehir.com
Gizilik ve Güvenlik
Kullanım Hakkı
Ürünleri Filtrele
Yardım
İndirimler ve Kampanyalar için Kaydolun
 
1001 ŞEHİR MOBİLYALARI  
Adres: Hidiv Kasrı Caddesi Nusretbey Sokak No:19 Kanlıca Beykoz İstanbul , T: 0 (216) 614 1001 , F: 0 (216) 614 1001 - GSM HAT 0 (545) 505 1001 , Email: info@1001sehir.com
  Kullanım Koşulları | İnsan Kaynakları